клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Магазин «Охота»: полюйте з нами за призами!

17.07.2019
Магазин «Охота»: полюйте з нами за призами!

Що у полюванні важливіше: процес чи результат? Кожен може дати свою відповідь. Магазин мисливців та рибалок «Охота» пропонує поєднати приємне з корисним аби у будь-якому випадку кожен з мисливців залишився у виграші і не з порожніми руками. У магазині «Охота» діє знижка: хто придбає сто або більше патронів фірми "РІО", отримає знижку у 10%. Усі покупці магазину можуть взяти участь у акції, якщо з 15 червня по 3 серпня вони зробили покупку на 2 тисячі гривень. Головний приз акції – рушниця турецького бренду ATA ARMS - надійна, високоякісна та перевірена часом зброя. Кожен мисливець, хто ще не має такої рушниці, про неї обов’язково мріє, а магазин «Охота» надає можливість іі виграти.

Тільки у нас ви можете придбати зброю, боєприпаси, чохли для зброї, сейфи для зберігання, ножі, біноклі, термоси, ліхтарі, спец обмундирування, феєрверки та іншу піротехніку. Ми пропонуємо більше 10 тисяч одиниць сертифікованого товару. Купуйте для себе і у подарунок і отримуйте приємні бонуси.

Беріть участь у розіграші лотереї від магазину “Охота” і вполюйте гарний приз разом з нами! Розіграш відбудеться 3 серпня об 11 годині у Мелітополі за адресою: пр-т Б. Хмельницького, 66. тел.: (097) 244-68-90

Розыгрыш призов от магазина "Охота"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн