клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Магазин «Охота»: кращі знижки та якісні товари

09.07.2020
Бинокли, магазин Охота

Будь-яке полювання буде вдалим, якщо до нього гарно підготуватися. Це означає – придбати обладнання, одяг, оптику, спорядження та патрони. У Мелітополі усі товари для мисливців можна придбати у магазині «Охота».

Перше, що необхідне для вполювання здобичі, - це зброя та патрони. Саме зараз магазин «Охота» пропонує патрони фірми «RIO» за зниженими цінами. Купуючи від 100 штук ви отримаєте знижку у 10%.

Асортимент магазину підібраний так, аби кожен мисливець, спортсмен, любитель зброї знайшов саме те, що шукав. Завжди у продажу є пневматичні гвинтівки: переламні та PSP.

У продаж надійшли біноклі відмінної якості від провідних виробників, фірм Nikon Aculon, Yukon, XD Precision.

До ножів відомих фірм Spyderco, Opinel, Cool Steel додалися ножі  фірм Canzo, Morakniv, а також точило від виробника Risam.

Більш ніде ви не знайдете такий вибір спеціального одягу та взуття для мисливців, як у нас. Ми пропонуємо одяг на будь-яку пору року та погодні умови. Зараз дуже популярні шорти, футболки, бейсболки, костюми від виробників Seeland, Sitka, Chevalier. Неабияке значення на полюванні має взуття: воно повинно бути зручним, бажано ортопедичним. Ми маємо що запропонувати, у магазині «Охота» є взуття літнє, демісезонне, зимове, гумове, тощо. Ми пропонуємо краще аби вам було зручно.

Магазин для мисливців «Охота» - місце, звідки усі мисливці виходять зі здобиччю. Пропонуємо краще – залишаємося кращими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн