клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Літній табір від школи Rainbow

15.07.2020
Школа інноваційного розвитку RAINBOW

Школа інноваційного розвитку RAINBOW - це підготовка дітей до дорослого життя, виховання у них лідерських навичок та мислення. Діти, які пройшли навчання, володіють знаннями з основ бізнесу, інтернет маркетингу та психології. Школа пропонує учням різні активності, зокрема, корисне проведення вільного часу у літньому таборі. Щодня на дітей очікує різноманітна та цікава програма, а саме:

  • прогулянки на свіжому повітрі з танцями, іграми, квестами, стрибками на батутах та навіть йогою;
  • 2 години захоплюючого тренінгу від Школи інноваційної освіти RAINBOW на розвиток лідерських якостей у ваших дітей;
  • крафтовий перекус;
  • майстер-класи та активності на різних локаціях міста: басейн, Fly kids, лазер Таг, контактний зоопарк, мотузковий парк, РЦ «Шторм» з грою у боулінг, майстер-клас з виготовлення мила, піци та хачапурі.

Зміна триває 2 тижня, 10 робочих днів.

Вартість перебування у таборі 2600 грн.

Батьки! Завдяки перебуванню ваших дітей у нашому локальному бізнес-таборі ваша дитина отримає корисне спілкування з однолітками  на спільні та цікаві теми, захоплюючі тренінги та розваги, які сприятимуть зарядженню дітей позитивними емоціями та гарним настроєм. Отримані у такий спосіб знання надовго запам’ятаються і слугуватимуть учням тривалий час.

Школа інноваційного розвитку RAINBOW4 Школа інноваційного розвитку RAINBOW3 Школа інноваційного розвитку RAINBOW2 Школа інноваційного розвитку RAINBOW

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн