клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Лікування ТОНЗИЛІТУ на апараті «ТОНЗИЛОР»

11.05.2020
Лікування ТОНЗИЛІТУ на апараті «ТОНЗИЛОР»

Проблеми з горлом, його захворювання, майже не підпадають під сезонність. А отже, люди, що страждають на хронічні ангіни, тонзиліти та фарингіти потребують постійного і ефективного лікування. Медичний центр «Світ Здоров’я» може їм у цьому допомогти, залучаючи до лікування новий сучасний апарат «Тонзилор».

Використання апарату «Тонзилор» – ефективний спосіб санації мигдалин у пацієнтів з хронічним тонзилітом. Він допомагає купірувати загострення захворювання, зменшити кількість рецидивів, усунути симптоми тонзилогенної інтоксикації та шийного лімфаденіту. Комплексний курс лікування з використанням апарату «Тонзилор» призводит до подовженої ремісії у більшості пацієнтів. У апараті «Тонзилор» використовується ультразвукова енергія. Випромінювання діє безпосередньо на вражені ділянки мигдалин.

Промивання може допомогти уникнути операції з видалення мигдалин (тонзилоектомії). Раніше процедура проводилася за допомогою шприцу зі спеціальними каню лями. Однак сьогодні вона проводиться більш щадним способом – за допомогою апарату «Тонзилор».

Окрім сприятливої дії ультразвуку, під час процедури тканини мигдалин просочуються спеціальними препаратами, які сприяють скорішому знищенню осередків інфекції та відновленню тканин, що постраждали.

Лікування на апараті «Тонзилор» знижує рецидиви хронічного тонзиліту, фарингіту, ангіни.

Перші результати лікування будуть помітні вже після першої процедури, між тим, для максимального ефекту потрібний лікувальний курс. Зазвичай – це 10 сеансів. Одна процедура триває у середньому 10 хвилин.

Медичний центр «Світ Здоров’я»: вул. Героїв України, 20

Телефон: (097) 072-072-2

Працюємо: пн-пт з 8:30 до 18:00, у сб –за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн