клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Красиві штори – прикраса вікон

09.07.2020
Шторы в спальне

Вікна – це одна з найважливіших складових будинку, а гарно вбрані вікна – і поготів. Саме крізь них до оселі надходить світло, крізь скло ми спілкуємося з зовнішнім світом. Якщо значення вікон таке важливе, то й «одягнені» вони повинні бути відповідно.

Салон штор «Імператриця» пропонує штори, які не лише стануть прикрасою вашого вікна, вони підкреслюватимуть стиль усього будинку, гармонійно вписуючись у інтер’єр, створюючи атмосферу затишку та комофрту.

Влітку найбільш актуальними є щільні тіньові штори, закривши які можна вранці не прокидатися від сонячного світла. У салоні «Імператриця» завжди у наявності більше 20 колекцій тканин, з яких ви зможете обрати саме той варіант, що гармоніює з вашим інтер’єром. Як завжди у переліку послуг, що пропонує салон, дизайн та пошив штор (розробка дизайну та проекту з виїздом до замовника), дизайн та пошив покривал, подушок, скатертей, серветок та інших деталей  інтер’ру, виготовлення жалюзі, підбір люстр, бра та торшерів, а також встановлення карнизів.

Зверніть особливу увагу на текстильне оформлення квартири, міського чи заміського будинку. За допомогою дизайнера ви зможете створити його неповторний індивідуальний стиль. Усі необхідні аксесуари можна знайти у салоні «Імператриця». Приємні ціни та сервіс ми пропонуємо додатково до асортименту товарів.

Приходьте до салону, замовляйте подарунки для своїх вікон і для свого будинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн