клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Ідеальне весілля з Vera Decor

13.11.2019
Ідеальне весілля з Vera Decor

Весілля – це саме той день, на який чекає кожна дівчина із самого дитинства: в уяві вона малює своє вбрання, квіти, величезний торт, перший танок і перший поцілунок. Іноді, здається, втілити у життя усі весільні задуми не реально, але з весільним центром Vera Decor можливо все. Найсміливіші фантазії, найкрасивіший декор, бездоганна організація церемонії, задоволені наречені та їхні родичі та друзі – усе це гарантовано отримає кожен, хто звернеться до центру Vera Decor.

Весільний сезон 2019, що проходив з Vera Decor, довів те, що ідеальні свята таки існують. Молоді пари довіряли весільному центру організацію своїх урочистих церемоній у місті та на природі, на морському узбережжі та у природних зелених зонах. Кожне виїзне весілля відрізнялося стильним оздобленням у єдиному кольоровому рішенні з підібраними квітами та аксесуарами, свічками, арками та меблями. Шифон, кришталеві підвіски, бутоньєрки зі стрічками та кульки – усе це гармоніювало і з місцем проведення церемонії, і з загальним естетичним рішенням. Білий колір - колір молодості та ніжності. Він був панівним, створюючи атмосферу легкості та безтурботності. Завдання молодят та усіх присутніх полягало лише у одному – насолоджуватися романтичною атмосферою свята та вітати молоде подружжя. Креативна команда Vera Decor звільняє родини молодят від зайвих клопотів, беручи абсолютно усе на себе: від складання переліку гостей - до фінального розрізання святкового торту, від організації фотосесії – до відправлення листів подяки гостям за участь у церемонії.

Весільний сезон – поняття відносне, адже у кохання немає обмежень, як їх немає і для того, коли саме робити весілля: у спекотному липні чи у опалому жовтні, у білосніжному січні або у духмяному травні. На кожен конкретний випадок, місяць року та сезон у весільної студії Vera Decor є своє унікальне рішення, оздоблення та декор. Отже, спростіть собі життя напередодні свят та весіль, довірте усю орагнізацію професіоналам та стилістам, а самі - насолоджуйтеся увагою гостей, приймайте вітання, квіти та подарунки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн