клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Готуємо до друку новий каталог

26.03.2020
Готуємо до друку новий каталог

Тимчасові складнощі, спричинені розповсюдженням вірусу COVID-19, та оголошений у зв’язку з цим карантин - час для того, аби ретельно спланувати свою подальшу роботу. Редакція каталогу товарів та послуг Весь Мелітополь ОНЛАЙН розпочинає підготовку та збір матеріалів, які увійдуть до наступного, чергового, випуску. Тож запрошуємо усіх партнерів долучитися до цієї роботи. Криза мине і ви повернетеся до своєї звичної роботи. Зараз – саме час розмістити інформацію про себе, свої товари та послуги аби зробити кращий старт після завершення карантину. Якщо ви раніше сумнівалися чи варто це було робити, сьогодні сумнівів бути не повинно. Нагадайте про себе вашим потенційним клієнтам – розмістіть корисну інформацію на сторінках каталогу товарів та послуг Весь Мелітополь ОНЛАЙН. Друк чергового його випуску ми плануємо на травень-червень.

Також нагадуємо про те, що підходить до завершення формування каталогу Весільного, де зібрана інформація, що стане у нагоді молодятам: весільні лайфхаки, пропозиції салонів краси, ресторанів, флористичних студій, ювелірних крамниці, салонів вбрання та багато іншого. Усі необхідні контакти та цікаву інформацію ми зберемо у одному журналі. Це досить зручно та корисно.

Зараз ми працюємо дистанційно і лише за попередньою оплатою. Тобто, ви сплачуєте частину суми, надаєте макет для дизайну вашої публікації, а останню частину суми сплатите згодом. Вільні сторінки у весільному каталозі закінчуються, а отже, ви можете встигнути забронювати собі місце у цьому спецвипуску, або обрати будь-які сторінки у літньому каталозі. Як тільки місто відновить свою повноцінну роботу, ми надрукуємо наші каталоги. Нагадаємо, каталог товарів та послу Весь Мелітополь ОНЛАЙН виходить накладом у 5 тисяч примірників і розповсюджується безкоштовно. Ми готові розповісти про вас та ваші послуги вже сьогодні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн