клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Гадаєш, що навчання - це нудно і нецікаво, але стати успішною людиною все ж таки хочеться?

22.07.2016
FRI Open Camp 2016

Гадаєш, що навчання - це нудно і нецікаво, але стати успішною людиною все ж таки хочеться? Тоді в нас є для тебе нестандартне рішення!

 

Як щодо навчання простонеба у кращих тренерів і спікерів з усієї України, цікавих і захоплюючий тренінгів, на яких ти просто не встигнеш засумувати? А якщо ти ще й будеш жити разом з ними у наметовому таборі у дивовижній мальовничій місцині пліч о пліч з цікавими хлопцями і дівчатами з різних куточків країни? Подобається? Тоді освітньо-мотиваційний табір "FRI Open Camp 2016" - це те, що ти шукав!

В тебе є шанс отримати ключі до реалізації своїх ідей! Ми навчимо наших учасників всім тонкощам проектної діяльності, проведемо по всіх етапах створення проекту: від задумки до реалізації. Ти дізнаєшся, що таке проектний менеджмент, PR, GR, HR, фандрайзінг, почуєш багато цікавого про командотворення, тайм-менеджмент і багато інших аспектів проектної діяльності.
А ще в тебе буде можливість розробити власний проект, який ти зможеш реалізувати, повернувшись додому!

ЩО? FRI Open Camp 2016
ДЕ? Мальовнича місцина у Харківській області
КОЛИ? 4-9 серпня

Організаційний внесок: 250 гривень (ці кошти підуть на здорове триразове харчування і забезпечення комфортних умов для учасників)

Реєстрацію на FRI Open Camp 2016 продовжено до 00.00 23.07 (включно)!

Анкета для реєстрації тут.
Кількість місць обмежена!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн