клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

«Черешнево-2020»: формат новий, а смак старий!

10.06.2020
Фестиваль «ЧерешнЁво» – фирменный праздник Мелитополя!

Фестиваль «Черешнево» проводиться у Мелітополь з 2011 року. І кожного разу його програма стає все більш різноманітною. Цьогорічні карантинні обмеження внесли свою корективи у план проведення заходу, що дозволило дещо змінити на краще план проведення фестивалю черешні. Тож, сайт відділу культури Мелітополя пропонує наступний розклад:

«Почнемо в режимі онлайн! З 9 по 11 червня завітай до соціальних мереж відділу культури (фейсбук та інстаграм) та візьми участь в тематичних покрокових майстер-класах.

12 червня з 16:00 і 13 червня з 10:00, зробивши променад по парку культури і відпочинку ім. Горького, завітай до Черешневого бульвару, де буде багато смачного та корисного, і головне - Черешневого!!! Зроби фото на крутій фотозоні з улюбленими героями свята! Завітай до мистецького простору “Cherry-торія» і дізнайся багато цікавого і пізнавально про черешню! Якщо прийдете у черешневому костюмі, зареєструйтеся і безкоштовно катайтеся на атракціоні парку!

«Черешнево-2020» буде довшим, аніж зазвичай! З 10 по 29 червня розпочинається проект «Черешневе меню» за участю ресторанів міста. Приходь до ресторанів та ставай учасником традиційної черешневої лотереї! Подарунки буде розіграно у прямому ефірі інстаграм @viddilkultury_mlt 30 червня серед всіх, хто завітав до ресторанів, скуштував страви з черешні та заповнив АНКЕТУ учасника.

Приєднуйтеся і у вас усе буде буде «Черешнево»!!!»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн