клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Дозволь собі бути собою, а іншим – бути іншими

02.03.2020
Дозволь собі бути собою, а іншим – бути іншими

Чи вас задовольняють ваші стосунки: партнерські, любовні, дружні, робочі? Кожен з нас періодично хоче мати у них більше гармонії, повноти, радості, розуміння та легкості. Хто ж цього не хоче? Тож, покращимо стосунки або…? А навіщо їх покращувати?

Від якості стосунків у нашому житті залежить УСЕ: щастя, дружба, кар’єра, кохання, успіх, гроші, родина. Складнощі та напруження у стосунках віднімають в нас масу енергії. Саме від цього напруження ми втомлюємося наприкінці дня або впадаємо у депресію. Найкращий засіб у такому випадку – це терапевтична група (і\або індивідуальна психотерапія), де у безпечній обстановці і за допомогою досвідченого спеціаліста ви здобудете необхідні навички. Запрошую вас до терапевтичної групи, де ви зможете навчитися краще розуміти себе, свої бажання та потреби, як будувати стосунки з іншими людьми (колегами, друзями, партнерами, коханими) так, щоб вони приносили задоволення. Стосунки з колегами та близькими – це різні рівні стосунків, у яких залишаються ті самі питання.

  • Як зробити стосунки більш осмисленими?
  • Як побачити нові можливості у стосунках?
  • Що підтримує а що руйнує будь-які стосунки?
  • Як подолати негативні почуття?
  • Як знайти баланс у парі?
  • Как отношения влияют на нас?
  • Як стосунки впливають на нас?
  • Як ми впливаємо на стосунки?

Можна багато читати книжок з психології та психотерапії, але краще прожити це на практиці у групі. Група – це світ у мініатюрі, це обмін досвідом і поле для експериментів, можливість отримати зворотній зв'язок та підтримку. До програми включено індивідуальну роботу, експерименти, групові вправи та теоретичний матеріал.

Ведуча: тренер Запорізького філіалу Київського Гештальт Університету, тренер Арт-терапевтичної асоціації України, практикуючий психолог, психотерапевт, ст. викладач кафедри психології МДПУ Олена Титаренко.

Заплановано проведення 8-ми одноденних зустрічей у вихідні раз на місяць у Мелітополі. Початок 14 березня 2020 р. Час роботи з 9-00 до 17-00.

Перші 4 зустрічі проходитимуть: 14 березня (субота), 12 квітня (неділя), 24 травня (неділя), 21 червня (неділя).

Дати наступних зустрічей будуть уточнюватися. Кількість учасників у групі - 8 – 12 осіб.

Попередній запис до групи обов’язковий. Телефон для запису та отримання іншої інформації: (067) 493-67-50, (066) 142-77-74, Олена.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн