клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Допоможемо тим, хто рятує життя!

23.03.2020

Україна, як і усі країни, веде серйозну боротьбу з епідемією коронавірусу і рятує життя тих, у чиїх організмах знайдено вірус COVID-19. За даними Центру Громадського Здоров’я, станом на ранок понеділка, 23 березня, в Україні вже є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. Лише за добу було зафіксовано 26 нових випадків COVID-19.

Мелітополь, на щастя, у цій сумній статистиці не фігурує, але до порятунку людей, що мають ознаки захворювання на пневмонію з усіма можливими ускладненями, вже активно включився. Медичні працівники, як завжди, першими беруть на себе удар, роблять буквально неможливе. І попри недосконале державне забезпечення, їм багато що вдається. Між тим, вони самі найбільше потребують захисту і допомоги.

Клуб Ділових Жінок Мелітополя за сприяння та підтримки мелітопольської міської влади оголошує терміновий збір коштів для потреб медичних працівників нашого міста на період епідемії коронавірусу COVID-19. Наразі йдеться про пошив захисних одноразових костюмів для медиків, яких на першому етапі потрібно 2 тисячі комплектів. Надалі ймовірно треба буде більше, адже після одного використання такий костюм потрібно утилізувати.

Місто закуповує тканину та фурнітуру, закрійники готують розкроєні зразки, а ось до пошиву медичних костюмів будуть залучатися приватні кравчині. Саме на їхню оплату і потрібні кошти. Одна кравчиня має зшити 20-50 костюмів, які будуть роздаватися у медичні заклади, а саме – пульмонологічне відділення, інфекційний стаціонар ТМО, тощо. Поки що роботу з пошиву медичних одноразових костюмів готові на себе взяти 20-25 швачок. Не виключено, що їхня кількість буде зростати, а отже, на оплату їхньої праці потрібно буде ще більше коштів.

Клуб Ділових Жінок Мелітополя звертається до усіх небайдужих мешканців нашого міста: настав час об’єднатися проти коронавірусу COVID-19, зробити усе можливе і навіть більше, аби процес порятунку життів наших громадян проходив безпечно для тих, хто першими тримає удар, для наших медичних працівників. Наше спільне завдання – зробити так, аби вони якомога довше могли безпечно залишатися на своїх робочих місцях. Саме від їхньої захищеності залежать наші житті.

Гроші можна перераховувати за наступними реквізитами:

Благодійний фонд "Все можливо"
Райффайзен банк Аваль
П/р UA023808050000000026004680639
ЕДРПОУ 36210263

Переможемо коронавірус разом!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн