клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Дитячий ортопед-травматолог

10.03.2020
Дитячий ортопед-травматолог

Вроджені хвороби опорно-рухового апарату займають одне з провідних місць серед захворювань у дітей. Сколіоз, деформація верхніх і нижніх кінцівок, деформація скелету рахітичного генезу, контрактури суглобів спастичного або паралітичного характеру, вроджена кривошия, клишоногість, дисплазія і природжений вивих стегна – цими та іншими патологіями займається дитячий ортопед-травматолог і хірург. У медичному центрі «Світ здоров’я» у м. Мелітополь маленьких пацієнтів приймає лікар Кайрачка Юлія Дмитріївна, яка володіє досвідом діагностики та лікування різних патологій опорно-рухового апарату дитини.

У немовлят повинні бути розвиненими кульшові та інші суглоби. За цим має слідкувати дитячий ортопед. В шкільному віці дітей треба приводити на профілактичний огляд до дитячого ортопеда/травматолога, оскільки вони багато часу проводять сидячи, а отже, отримують ризик розвитку сколіозу. На ранніх стадіях сколіоз повністю виліковний і не призводить до незворотних деформацій хребта. Також до дитячого лікаря-ортопеда звертаються у будь-якому віці дитини в разі отримання травми чи реабілітації після неї.

Батьки повинні звертати увагу на розвиток дитини і виявивши будь-які відхилення, одразу йти на прийом до дитячого ортопеда-травматолога чи хірурга. Лікар Кайрачка Юлія Дмитріївна у м. Мелітополь допоможе вам з лікуванням деформацій кісток у дитини, проблем з м’язами, суглобами або зв’язками, проведе лікування відхилень у розвитку хребта та стоп.

Запис на прийом за телефоном: (097) 072-072-2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн