клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Будинок меблів. Наша історія

30.05.2019
Будинок меблів. Наша історія

Меблевий бізнес розпочався 15 серпня 1995 року з пропозиції друзів продати кілька комплектів м’яких меблів. Друзі з Тернополя приїхали в гості з трьома комплектами меблів виробництва Польщі, які ми з успіхом реалізували. Головним принципом завжди була одна умова - бізнес має бути чесним як по відношенню до клієнтів, так и до партнерів. Після успішного початку з’явилась необхідність в перших помічниках, які б захотіли будувати відносини з клієнтами на дружній основі и вести чесний бізнес. Ті співробітники, які поділяють принцип компанії робити чесно, продуктивно и налагоджувати дружні відносини з клієнтами і колегами, працюють і зараз.

Результатом сімейної праці було відкриття першого невеликого павільйону по продажу меблів на авторинку. В 1997 році вирішили орендувати приміщення під перший салон, а вже в 1998 году купили свій перший магазин, який назвали «Версаль». В 2001 году компанія стала лідером галузі в регіоні, і в цьому ж році було організоване власне виробництво. Продукцію, яку випускали на власному виробництві, представляли на меблевих виставках різних міст України. Вона була високої якості, яку відзначали наші покупці. На одній з виставок, де перемогу отримала наша кухня, компанію «Будинок меблів» поздоровляв прем’єр-міністр України. В 2017 році, після відвідування загальноміського тренінгу для бізнесменів, з’явилось нове натхнення, а 2019 рік вирішили назвати «Золотим століттям компанії «Будинок меблів», і приступили до нового етапу розвитку компанії.

Наше бачення

Створювати затишок, комфорт і задоволення для людей, забезпечуючи їх меблями для роботи, відпочинку та життя.

Наш колектив

На сьогоднішній день в компанії працюють більш ніж 120 осіб, третина із яких зайняті в сфері продаж, на яких покладено реалізацію основних ідей компанії і втілення бачення.

Основні напрямки діяльності нашої компанії:

  • розвиток мережі салонів з продажу меблів;
  • виробництво меблів високої якості для покращення життя людей;
  • оптова торгівля серійними меблями;
  • сервісна служба по доставці, збірці і гарантійному обслуговуванню;
  • розвиток інтернет-продаж і просування в соціальних мережах;
  • організація дизайн-студії по розробці індивідуальних проектів для наших клієнтів.

Наші досягнення

За останні 5 років ми збільшили продаж меблів в 2 рази, обсяги власного виробництва зросли у 3,7 разів. Був розроблений новий сучасний сайт, організовані продажі в інтернеті и просування в соціальних мережах. Створені сервісний центр і відділ контролю якості обслуговування клієнтів. В 2,1 рази виросла заробітна плата. Збільшилась кількість співробітників.
Наша компанія вигідно відрізняється тим, що ми вже 24 роки стабільно працюємо на ринку меблів і демонструємо наше піклування про покупців, створюючи для них затишок, комфорт і задоволення. Це підтверджується широкою популярністю нашого бренду «Будинок меблів».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн