Ссылка для переводов

События и новости

Бронза мелітопольських каратистів у Данії

06.11.2019

Закінчився 11-й Чемпіонат Європи з карате WUKF, що проходив у Данії, у одному з найбільших міст країни - місті Оденс. Збірна команда Федерації Джундокан України продемонструвала один з найкращих результатів, завоювавши у загальному підсумку 4 золоті, 5 срібних та 10 бронзових медалей. До складу збірної входили мелітопольські каратисти зі спортивного клубу «АТЕМІ» Артем Грицюк, Андрій Цисельський та тренер хлопців Олексій Лук’яненко.

У Чемпіонаті Європи загалом взяли участь 1650 каратистів з24 країн. Усі вони у поєдинках продемонстрували здобуті навички та відмінну техніку ведення бою.

Тренер мелітопольських каратистів Олексій Лук’яненко виступив у трьох поєдинках, два з яких він виграв, а один – програв. У своїй віковій категорії (36-40 років) Олексій посів ІІІ місце.

Підопічний Олексія Лук’яненка Артем Грицюк змагався з двома суперниками, отримавши за підсумками поєдинків бронзу.
Ще одну бронзову нагороду завоював і Андрій Цисельський.

Мелітопольські вихованці клубу «АТЕМІ», які щойно повернулися з Чемпіонату Європи, вже готуються до участі у Кубку України, що проходитиме у листопаді у Вінниці.