клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Бокси з солодощами на будь-яке свято!

18.02.2020
Бокси з солодощами на будь-яке свято!

Будь-яке свято з кондитерською студією Cup&Cake Ірини Мухіної – свято для Вас. У нас Ви знайдете подарунки для будь-якого приводу для друзів, рідних, знайомих та колег.

Знайома ситуація: наближається свято і ми починаємо думати: "А що ж подарувати?". Набір з солодощами – ідеальний подарунок до дня народження, будь-якої річниці, 8 Березня, дня захисника чи іншого тематичного свята. Ми підготували великий асортимент подарункових боксів, серед яких, є й той, який чекає саме на Вас.

Наші бокси – це ідеальне поєднання у одній коробці таких солодощів, як: імбирний пряник, тістечко мільфей, капкейк, зефір, панна котта, шотдесерт, євро-тістечко, макаронс, горішки - і усе це з натуральних продуктів.

Напередодні свята 8-го Березня можна урізноманітнити бокс, додавши до нього квіти та маленьку пляшку шампанського.

Які ж переваги солодкого боксу?

  • Економія часу. Купуючи бокс із солодощами, ви економите свій час і звільняєте його для інших справ. Вам, певно, не раз доводилося перед святом ходити магазинами і наприкінці купувати імениннику вже аби якийсь подарунок.
  • Сюрприз. Подарунковий солодкий бокс – це не лише смачнющий, але й цікавий подарунок. Ви дивуєте людину і шикарним набором смаколиків, і різноманіттям їхніх смаків. Чи це не круто?
  • Зручність. Ви, знаходячись вдома чи у бідь-якому іншому місці, можете зателефонувати і замовити подарунковий бокс. Також дистанційно ми узгоджуємо усі питання. Тож, припиніть ходити магазинами і зробіть замовлення у нас.
  • Підтримка у виборі. Ми цінуємо кожного з вас, а отже, раді допомогти з вибором солодощів, зорієнтувати за ціною і, звичайно, порадувати Вас та ваших близьких!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн