клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Безкоштовна доставка їжі від «Фантазії»

19.03.2020
Безкоштовна доставка їжі від «Фантазії»

Запорукою гарного імунітету є здоровий спосіб життя та збалансоване харчування. Дієтологи для зміцнення імунітету рекомендують харчуватися регулярно, віддаючи перевагу їжі, що легко засвоюється.

Обов’язково до свого раціону треба додати більше білків. Яйця, птиця, риба та м'ясо дають необхідні амінокислоти для синтезу імуноглобуліну. Курячий бульйон – це справжнє джерело вітамінів. В умовах розповсюдження вірусних інфекцій потрібно вживати продукти з вітаміном А, який переважно міститься у яйцях та печінці, гарбузі та моркві.

Каші беруть безпосередню участь у боротьбі з інфекціями через те, що містять вітаміни та мінерали. Не варто забувати про часник та перець – вони допомагають знищити шкідливі бактерії.

Між тим, повністю відслідкувати процес приготування страв, впевнитися у тому, що використані якісні та корисні продукти (наприклад, оливкова олія замість соняшникової) можливо, коли ви готуєте вдома. Що ж робити, якщо на приготування зовсім немає часу, а домашньої їжі хочеться?

Вихід є! Обирайте «Фантазію»! Ми пропонуємо смачні та поживні перші та другі страви, що містять лише оливкову олію та селянське масло, у нас кожного дня є свіжий бездріжджовий хліб, фруктові чаї, багаті на вітаміни.

І це іще не все. Відтепер ваші улюблені страви та напої ми можемо доставляти до дверей вашого будинку чи квартири. «Кулінарія» запускає безкоштовну доставку їжі у місті Мелітополь.

Отримати консультації та оформити замовлення на доставку можна за телефоном (068) 110-02-20 або написавши нам у Viber, Telegram чи WhatsApp. Залишайтеся вдома, куштуйте улюблені страви і бувайте здорові!

Перші страви, салати, другі страви

Страви з м'ясом, з риби, гарніри, солодкі страви, Fast food

Випічка та штруделі, хліб, напоЇ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн