клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Баня-зруб "С легким паром!" - кращий відпочинок для душі та тіла

13.12.2018
Баня-сруб С легким паром! - лучший отдых для души

Як же добре холодним зимовим вечором опинитися у парній бані! Якщо ви є любителями таких розваг або хочете спробувати щось нове для себе, то радимо вам відвідати баню-зруб "С легким паром!" у Мелітополі. Унікальність її в тому, що вона є окремою будівлею, зробленою повністю з натуральної деревини. Крім того, вона є сучасною та дуже комфортною.

Баня з натуральної деревини

У лазні є кімната відпочинку, у якій міститься барна стійка, посуд, м'який куточок, дерев'яні меблі та плазмовий телевізор. У якості декору було обрано банні та трав'яні віники, що дають натуральний легкий і корисний аромат.

Також є великий передбанник, де знаходяться душові кабіни та підбадьорливі діжки "відро-водоспад", і звичайно ж, простора фінська парна. У парильні є панно з гімалайської солі, відомої своїми корисними властивостями іонізації повітря і насичення його корисними солями (ефект соляної кімнати). Температура в парильні вільно регулюється для Вашого комфорту і гарного самопочуття. Камін передбачений для зволоження повітря водою з ефірними маслами і корисними настоями трав.

банные веники

Місткість лазні 8 людей. Завжди в наявності лазневі приналежності (простирадла, рушники, капці, шапочки). У бані-зруб "С легким паром!" завжди для Вас є трав'яний і зелений чай, а також очищена питна вода. Ну і звичайно ж віники!

Для безпеки вашого автомобіля, передбачена автостоянка з відеоспостереженням.

Вартість години перебування становить 250 грн. Проте, якщо буде більше 8 чоловік, то прийдеться одноразово доплатити 100 грн. Аренда комплекту простирадла та рушників коштує 25 грн. Ціна 1 дубового вінику становить 50 грн.

Особливостями бані-зруб "С легким паром!" є чистота, гармонія та домашній затишок. Тож вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще не один раз. Запрошуємо приємно провести час для користі тіла та душі!

Чекаємо на вас за адресою: пров. Балковський, буд. 9 (р-н колишнього кінотеатру "України", "Дельтабанк")

Телефон:  096-489-36-42

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн