клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Апаратні процедури для шкіри обличчя у салоні Naturelle

13.11.2019
Апаратні процедури для шкіри обличчя у салоні Naturelle

Косметологічний салон Naturelle запрошує дівчат та жінок на процедуру газорідинного пілінгу. У салоні нещодавно з’явився новий спеціальний апарат для його проведення. Косметолог салону Naturelle Оксана Вакулова, демонструючи диво-пристрій, наголошує на тому, що газорідинний пілінг називають справжнім проривом у області сучасної косметології. Процедура є досить ефективною, адже здійснюється з використанням екологічно безпечних компонентів, шкіра при цьому не травмується. Методика проведення пілінгу передбачає вплив на шкіру водою та повітрям під тиском. Сила цього газорідинного потоку дозволяє здійснювати різнорівневий масаж шкіри – від клітинного до тканинного. Після такого пілінгу під поверхню шкіри без проколювання вводяться сироватки, які шкіру живлять та насичують корисними речовинами. Майстер косметологічного салону Naturelle Оксана Вакулова каже про те, що ця процедура рекомендована усім, хто за будь-яких власних причин не бажає робити ін’єкції або хімічний пілінг.

Є у апарату газорідинного пілінгу є обмеження у використанні. Цю процедуру не можна робити тим, хто застуджений, має проблеми з лицьовим нервом, адже цей вид пілігну є кріопроцедурою. Не можна погоджуватися на газорідинний пілінг тим, хто має будь-які запалення або запальні захворювання. Після процедури пілігну процес відновлення шкіри відбувається без будь-яких проблем, м’яко, без опіків, лущення та будь-яких септичних ускладнень. Ще одна перевага полягає у тому, що подібні процедури можна проводити цілий рік, без сезонних обмежень.

До таких процедур, що не мають обмежень, належить і пресотерапія. Для неї використовується спеціальний апарат і він також нещодавно з’явився у косметологічному салоні Naturelle. Суть процедури полягає у впливі на лімфатичну систему стисненого повітря, яке подається через спеціальні накладки або манжети. За допомогою пресотерапії одночасно може відбуватися масаж декількох ділянок тіла. У результаті стимуляції лімфодренажу з організму виводяться надлишки рідини та шлаки, йде нормалізація водного балансу, циркуляція лімфи та міжклітинної рідини. Це важлива умова для покращення венозного кровообігу та обміну речовин у клітинах шкіри та підшкірному жировому шарі.

Пресотерапія актуальна не лише під час лікування целюліту, але й під час проведення підтримуючих, профілактичних та реабілітаційних заходів, як профілактика варикозного розширення вен, активізація обмінних процесів у тканинах, відновлення водного балансу, тощо.

Протипоказаннями для проведення пресотерапії є порушення шкірного покриву, захворювання внутрішніх органів, цукровий діабет, порушення функціонування нирок, тромбофлебіт та високий рівень гемоглобіну.

Пресотерапія сприяє якомога швидшому відновленню організму після отриманих травм або хірургічних втручань. Курс складається з 5 сеансів і більше.

Косметологічні процедури проводить майстер салону Naturelle Оксана Вакулова. Запис за телефоном: (097) 30-31-734.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн