клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Воркшоп “Формуємо Інтеркультурну коаліцію” у Мелітополі

22.08.2019
Событие от: Афиша Мелитополь воркшоп

Дата: 22 серпня 2019 р. (четвер)

Час: 10:00 - 18:00

Місце проведення: Мелітопольський міський краєзнавчий музей (вул. Михайла Грушевського, 18)

Ти знаєш, як покращити своє місто, але відчуваєш, що для реальних змін не достатньо зусиль однієї людини. Можливо, навколо тебе набагато більше однодумців, ніж ти гада(в/ла)?
Хочеш навчитись знаходити союзників та у співпраці з ними системно впливати на власне середовище? Тоді заповнюй анкету й бери участь у воркшопі “Формуємо Інтеркультурну коаліцію”. Тут тебе навчать, як побудувати стійку громадську коаліцію; як відмінні риси її учасників із ризику перетворити на перевагу; як відстоювати інтереси громади у діалозі з владою.

Про що цей воркшоп?
Програма воркшопу включає практичну і теоретичну частини. В межах теоретичного блоку мелітопольські активіст(к)и дізнаються:
-що таке добросусідство та як воно посилює громади;
-як у суспільстві формуються коаліції людей, що готові відстоювати свої інтереси;
-чому в таких коаліціях інтеркультурність є додатковим потенціалом;
-як подібні коаліції впливають на місцеву владу.

Під час практичного блоку учасники та учасниці воркшопу:
- проаналізують результати картування громад, яке кілька місяців проводилося в Мелітополі;
- обговорять проблеми та перспективи розвитку громад;
розроблять рекомендації для органів місцевого самоврядування

Як потрапити на воркшоп?
Для того, щоб стати учасником/учасницею воркшопу “Формуємо Інтеркультурну коаліцію” заповніть форму за посиланням до 19 серпня включно.

Воркшоп є частиною проекту “Український Букет Народів”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Основним завданням “Українського букету народів” є створення інтеркультурних путівників нашою країною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Проект реалізується у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Співорганізаторами проекту у цих громадах є Громадська організація “Молодіжна агенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.

Нагадаємо, у липні в межах “Українського Букету Народів” в Мелітополі провели картування громад. Крім того, у межах проекту двічі на місяць відбуваються Інтеркультурні зустрічі змінотворців, мета яких — згуртувати місцеві громади. Під час цих зустрічей мелітопольці знайомляться одне з одним та з культурою представників національних й етнічних спільнот їхнього міста, а також дізнаються про інструменти впливу громад на прийняття рішень. Якщо хочеш стати учасником/учасницею однієї з таких зустрічей, слідкуй за сторінкою “Український Букет Народів”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн