клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Виставка "Ювелір Експо Україна 2019" у Києві

23.05.2019
Событие от: Рекламно-маркетинговое агентство iClub.in.ua Виставка Ювелір Експо Україна 2019 у Києві

Дата: 23-26 травня 2019 р.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (м. Київ)

У Києві з 23 по 26 травня 2019 р. відбудеться Міжнародні виставка ювелірних прикрас "Ювелір Експо Україна 2019", що є центральною галузевою подією для всіх представників ювелірного ринку. «Ювелір Експо Україна» збирає кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними каменями, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами.

«Ювелір Експо Україна» - це завжди насичена програма, яка включає: семінари, конференції, конкурси, презентації, покази ювелірних прикрас та багато інших тематичні заходи, які зацікавлять не лише фахівців та професіоналів ювелірної галузі, а також просто цінителів прекрасного.

В рамках виставки «Ювелір Експо Україна 2019» проходить ряд подій, особливе місце серед яких займають: конкурс «Краща ювелірна прикраса року» (осінь) і «Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн» (весна). А тематична експозиція VIP ZONE презентує оригінальні колекції прикрас класу «люкс».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн