клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Виставка "УКРАЇНА - Подорожі та Туризм UITT 2019" у Києві

27.03.2019
Событие от: Рекламно-маркетинговое агентство iClub.in.ua Міжнародна туристична виставка УКРАЇНА - ПОДОРОЖІ І ТУРИЗМ UITT 2019

25 Міжнародна туристична виставка "УКРАЇНА - Подорожі та Туризм UITT 2019"

Дата: 27-29 березня 2019

Місце проведення: м. Київ, МВЦ

У київському Міжнародному виставковому центрі з 27 по 29 березня 2019 року відбудеться Міжнародна туристична виставка "УКРАЇНА - ПОДОРОЖІ І ТУРИЗМ UITT 2019". На туристичній виставці буде велика кількість компаній-учасниць, фахівців індустрії туризму, які ділитимуться досвідом та обговорюватимуть перспективи розвитку туристичного ринку.

Як показала практика, на виставці UITT 2019, крім вітчизняних туристичних компаній, будуть також представники зарубіжних туристичних фірм з Туреччини, Куби, Чорногорії і т.д. Найбільш відомі і авторитетні представники туристичної сфери, щорічно беруть участь у виставці: Coral Travel, ТУИ, Анекс Тур, Natalie Tours, Pac Group, Amadeus, Оазис Тревел, Феєрія, Еліта Тур, Джоін Ап і ін.

Організатори виставки планують цікаву програму як для учасників, так і для гостей. Велика кількість семінарів, конференцій на різні теми, які цікаві туристичному бізнесу в 2019 році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн