клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

ВИА "САМОЦВЕТЫ"

18.11.2019
Событие от: Афиша Мелитополь самоцветы

Дата: 18 листопада 2019 р. (понеділок)

Час: 19:00

Місце проведення: ПК ім. Шевченка

ВІА «Самоцвіти» - один з найпопулярніших колективів в історії всієї пісенної культури. Створення цього колективу в серпні 1971 року відкрило епоху позитивних і душевних пісень. І патріотичні композиції, і про кохання - усі вони  відрізнялися новим звучанням і моментально знаходили відгук у серцях громадян величезної країни.

20 жовтня 1971 року ВІА під керівництвом Юрія Малікова вийшов в ефір вже з новою назвою - «Самоцвіти». Вони звучали тепер і в програмі «Маяк», і по першій програмі радіо, і в молодіжній редакції.

Перший склад ансамблю поступово видозмінювався. І врешті-решт виокремилася основна група виконавців, з якими і записувалися потім найвідоміші пісні «Самоцвєтів». Це Ірина Шачнева, Едуард Кролик, Сергій Березін, Геннадій Жарков, Валентин Дьяконов, Микола Раппопорт. У колектив прийшли Юрій Генбачев, Анатолій Могилевський, Юрій Петерсон. Цьому, сформованому першому складу «Самоцвітів» зобов'язані своєю популярністю пісні, що склали "золотий фонд" ансамблю: Пісні «Самоцвєтів» - результат співпраці з композиторами М. Фрадкіним, С. Туліковим, Е. Ханка, В. Добриніним, О. Івановим, Я . Френкелем, 3. Бінкін, А. Екімяном, Н. Богословським, поетами П. Леонідовим, М. Пляцковский, Р. Різдвяних, І. Шафераном, Л. Дербеньовим, М. Рябінін, Е. Долматовським.

У 1975 році на піку популярності з гурту через творчу кризу пішли кілька солістів. Пізніше вони створили свій колектив - ВІА "Полум'я", Юрій Маліков, між тим, набрав новий склад. За двадцять днів йому вдалося сформувати фактично новий ансамбль.

У цей період «Самоцвіти» стали справжньою «Фабрикою зірок». Через школу «Самоцвітів» пройшли Володимир Винокур, Олексій Глизін, Володимир Кузьмін, Олександр Барикін, В'ячеслав Добринін, Аркадій Хоралов, Сергій Бєліков, Андрій Сапунов.

Склад ансамблю змінювався стрімко, адже солісти та музиканти, попрацювавши якийсь час у ВІА, починали сольну кар'єру. До сих пір цей час з вдячністю згадують багато зірок великий естради, що успішно стартували в складі «Самоцвітів» Але виникнення нових мега-популярних груп («Ласковый май», «Мираж», «Восток» і ін.) і склад гурту, що постійно змінювався, зіграли свою роль. У 1992 році Юрій Маліков був змушений призупинити діяльність ансамблю.

Але вже в середині дев'яностих позначилася ностальгія слухачів за любленими ними піснями. Склад ВІА зірали знову і гурт почав успішно гастролювати. А двадцять років по тому були створені колективи на чолі з колишніми солістами «Самоцвітів» з інших колишніх республік Радянського Союзу. Так, в Україні з'явився успішний ансамбль, що виконує суперхіти «Самоцвітів» і радує слухачів оптимістичним настроєм і зарядом молодості і радості. У програмі є й новинки. Під час концерту глядачі матимуть змогу почути прем'єри авторських пісень Володимира Борисенка - одного з солістів. А солісти Георгій Борисенко та Еліка Бокшая порадують виключно суперхітами золотої колекції кращих пісень групи «Самоцвіти»: «Увезу тебя я в тундру», «Не повторяется такое никогда», «Добрые приметы», «Верба», «Не надо печалиться»,  «Песня моя, песня», «Снег кружится», «Школьный бал», «Листья желтые»,«Мир не прост», тощо. Це буде концерт-зустріч спогадів хороших друзів і шанувальників прекрасних пісень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн