клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Турнір поколінь

01.08.2019
Событие от: Афиша Мелитополь тернир-поколений

Дата: 1 серпня 2019 р. (четвер)

Час: Початок змагань о 08.00. Урочисте відкриття о 07.40.

Місце проведення Старт - Каховський магістральний канал (район південного поста поліції). Фініш – с. Соснівка.

Щороку 1 серпня традиційно проходять міські змагання в рамках проекту «Турнір поколінь», ініціатором та автором якого є Мелітопольський міський голова Сергій Мінько.

З 2017 року ці змагання внесені в міський календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області. З кожним роком програма проекту «Турнір поколінь» розширюється.

1 серпня мелітопольські спортсмени зможуть позмагатися у чемпіонатах міста з триатлону, велосипедної індивідуальної шосейної гонки з роздільним стартом на 40 км, взяти участь у дитячій спартакіаді та змаганнях з мас-реслінгу.

Найвидовищнішим з видів спорту є триатлон, який проходить за олімпійськими стандартами: плавання 1500 метрів, велогонка 40000 метрів, біг 10000 метрів. Змагання відбуваються в особистому та командному заліках. Спортсмени можуть проявити свої здібності та перевірити себе на витривалість. В цьому році вже зареєструвались 17 триатлоністів в особистому заліку та шість команд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн