клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

"Основи гештальт-терапії" учбово-терапевтична група

22.02.2019
Событие от: Афиша Мелитополь Титаренко гештальт

Дата: 22-24 лютого 2019 р.

Час: 09.00

З 22-24 лютого 2019 р. починає роботу учбово-терапевтична група "Основи гештальт-терапії". У програмі шість 3-х денних семінарів (150 годин, в т. ч. 36 годин лекцій і 114 годин групового тренінгу та терапії).

Це буде корисно як для професійного розвитку (психотерапевтична освіта) в форматі якісної підготовки фахівців в гештальт підході: психологів-консультантів, психотерапевтів і фахівців, які використовують філософію і методи гештальт-терапії в освіті і роботі з організаціями. Так і для тих, хто працює з людьми.

Тренер - Олена Титаренко: тренер Запорізької філії Київського Гештальт Університету, провідний тренер спеціалізації КГУ «Гештальт-підхід в роботі з дітьми та підлітками», сертифікований гештальт-терапевт, кризовий терапевт, сертифікований арт-терапевт, старший викладач кафедри психології МДПУ.

Для участі в програмі запрошуються всі люди, які хочуть підвищити власну психологічну компетентність, навчитися глибше розуміти себе та інших людей. А також ті, кому важливі якісні зміни в своєму житті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн