клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Навчально-терапевтична програма "Вільне тіло. Робота з тілом в психотерапії".

26.01.2019
Событие от: Афиша Мелитополь Свободное тело

Дата: 26-27 січня 2019 р.

Час: 11.00

З 26 по 27 січня 2019 р. будуть проходити семінари з серії навчально-терапевтичної програми "Вільне тіло. Робота з тілом в психотерапії".

Зміст програми:

  • Введення і основи ТОП. Основні поняття. Діагностичні підходи. Механізми психотерапевтичного впливу. Етика дотику. Способи тілесних контактів. Базові принципи та інструменти в роботі з тілом. Методи релаксації.
  • Вегетотерапія В. Райха. Основні положення. Оргон. Характерний панцир. Способи роботи з сегментами панцира.
  • Біоенергетика А. Лоуен. Структурна динаміка тіла. Сексуальність і духовність. Набуття грації. Біоенергетичні досліди: діагностика і психотерапія. Холістичний пульсаційний масаж.
  • Танатотерапія В. Баскакова. Діалоги дихання А. Виховскі. Базові особистісні проблеми: сверхконтроль, контакт, сексуальність, опора. Проблемні патерни дихання.
  • Процесуальна психотерапія А. Мінделл. Структура процесу. Сновидяче тіло. Енергія симптому та його розгортання. Процесуально-орієнтована медитація.
  • Вільне дихання. Розширені стани свідомості. Трансперсональні трансляції тіла. Травма народження. Активізація внутрішнього цілителя. Елементи дихального зцілюючого процесу. Сфокусована робота з тілом.
  • Пластікодрама. Тіло і творчість. Акторські тілесно-орієнтовані психотехніки. Робота з особою та маскою.
  • Танцювально-рухова терапія. Невербальний катарсис і невербальне спілкування. Взаємовідносини та тіло. Танець як ресурсний (потоковий) стан.
  • Проведення учасниками власних міні-тренінгів в групі. Супервізія. Сертифікація.

Структура програми:
Програма складається з 9 семінарів, що проходять раз в 2 місяці. Кожен семінар проходить у 2 дні по вихідним (субота і неділя) з 11.00 до 19.00.

ТРЕНЕР: Ізотов ОЛЕКСІЙ - практикуючий психолог, сертифікований фахівець в області Тілесно-орієнтованої & Арт-терапії, процесуально-орієнтований психотерапевт, груповий гештальт-психотерапевт, дійсний член міжнародної асоціації арт-терапевтів.

Менеджер групи: Стефанюк Антоніна - 068-632-27-18

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн