клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

МУЗИЧНО-ПОЕТИЧНА ВИСТАВА «ПОРВАЛИ ПАРУС. ВЫСОЦКИЙ»

26.01.2019
Событие от: Афиша Мелитополь высоцкий

Дата: 26 січня 2019 р. (неділя)

Час: 18:00

Місце проведення: ПК ім. Шевченка

Спектакль, який не залишить байдужими Ваші серця! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова.

До дня народження Володимира Висоцького, 24 січня на сцені залу ПК ім. Шевченко жителі Мелітополя побачать дивовижну історію, музично-поетичну виставу «Порвали парус. Высоцкий». Кожна пісня Висоцького - це маленький спектакль. Висоцький - поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому спектакль несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль - яскравий, вибуховий, емоційний.

Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі. Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, що пливевсупереч шторму і бурхливому вітру.

Спектакль, присвячений великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні донині торкаються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від спека вічно летить комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростий лінії долі «іноходця» 20-го століття.

У виставі беруть участь чудові актори театру і кіно: Максим Голосків, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Єлизавета Жарова і багато інших!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн