клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Медичний форум "Інновації у медицині - здоров'я нації 2019" у Києві

17.04.2019
Событие от: Рекламно-маркетинговое агентство iClub.in.ua Медичний форум Інновації у медицині - здоров'я нації 2019 у Києві

X Ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації»

Дата: 17-19 квітня 2019 р.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (м. Киїі)

У київському Міжнародному виставковому центрі з 17 по 19 квітня 2019 р. відбудеться X Ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині - здоров'я нації», що стає місцем зустрічі фахівців, діяльність яких пов'язана з медициною. Це вчені і лікарі різних спеціальностей, керівники закладів охорони здоров'я різних форм власності, головні лікарі та їх заступники, розробники нових технологій і IT-програм, виробники і постачальники обладнання для медичних установ і лабораторій, медичних товарів та фармацевтичних продуктів.

Головною відмінною рисою Форуму є насичена науково-практична програма і масштабні спеціалізовані виставки. Міжнародний медичний форум - це можливість не тільки почути про новинки, а й побачити їх на власні очі, протестувати і ознайомитися з особливостями практичного застосування.

У просторому павільйоні буде представлена ​​цікава експозиція. У виставці візьмуть участь компанії, що займають лідируючі позиції на зарубіжному і вітчизняному ринках охорони здоров'я. Всього - понад 400 учасників.

У рамках форуму "Інновації у медицині - здоров'я нації 2019" будуть проходити:

  • Міжнародна виставка охорони здоров'я MEDICAEXPO. Буде представлений повний спектр обладнання, техніки, інструментарію, виробів медичного призначення від українських та зарубіжних компаній.
  • Міжнародна фармацевтична виставка PHARMAEXPO. Тут представлять лікарські препарати, парафармацевтіческую продукцію, медичні вироби. Також відвідувачі отримають можливість дізнатися про комплексному оснащенні аптек, послуг для фармацевтичного ринку.
  • VIII Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України». Будуть обговорюватися інноваційні розробки для профілактики, діагностики та лікування, які найближчим часом займуть гідне місце у вітчизняній медичній практиці.
  • MEDZOOM: акцент на досвід і професіоналізм. Будуть проходити освітні школи та майстер-класи, які передбачають тестування обладнання і консультації з перших вуст.
  • Міжнародний форум "Менеджмент в охороні здоров'я", на якому зустрінуться представники органів влади, керівники державних і приватних медичних установ, головні лікарі та їх заступники, власники і представники бізнесу, міжнародні експерти. Вони обговорюватимуть новації, обмінюватися досвідом про те, як адаптуватися до нових умов і налагодити якісну роботу при реформуванні галузі.
  • VIII Міжнародна виставка медичного та оздоровчого туризму, SPA & WELLNESS - HEALTHCARE TRAVEL EXPO. Будуть представлені національні експозиції різних країн, провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні установи, SPA & Wellness курорти України, Польщі, Угорщини, Болгарії, Ізраїлю, Словаччини, Словенії, Туреччини, Південної Кореї, Малайзії, Румунії та багатьох інших країн.

Запрошуємо керівників та фахівців медичних закладів та центрів відвідати масштабний медичний форум "Інновації у медицині - здоров'я нації 2019" у Києві та отримати колосальний досвід.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн