клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Гумористичний мюзікл "Одеське подвір'я"

04.10.2019
Событие от: Афиша Мелитополь odes.dvorik

Дата: 04 жовтня 2019 р. (п'ятниця)

Час: 19:00

Місце проведення: ПК Шевченко

У гумористичному музичному спектаклі задіяні актори, вокалісти, музиканти, шоу балет, інтерактивне спілкування з залом! У головній ролі Народний Артист України - Іван Шепелєв!

"А жизнь остаётся прекрасной всегда,
Хоть старишься ты или молод,
Но каждой весной так тянет меня,
В Одессу - мой солнечный город!..."

Хтось з великих людей минулого справедливо зауважив: навіщо їхати за кордон, коли є Одеса! Про улюблену Одесу можна розповідати, співати, але тільки не мовчати. Про гумор одеситів ходять легенди, знімаються фільми, пишуться пісні, вірші!

Перш за все, одесит - це особливий різновид людей, з національністю анітрохи не пов'язаний; це росіянин, українець, єврей, грек, вірменин ... "Одесит" - це стан душі і внутрішній стан світу людини! Це будь-яка людина, не обов'язково що народилася в Одесі, але з великою любов'ю і теплотою містить Одесу в своєму серці.

Одесита легше навчити французькій, ніж француза - одеській мові. Одеса місто, де будь-яка інформація може стати джерелом здоров'я і гарного настрою! Запитайте, як пройти до Привозу, і дізнаєтеся, яке вино там продавали 30 років тому. Поцікавитеся, котра зараз година, і дізнаєтеся, скільки було 2 години тому. В маршрутці, на побажання вийти "тут", Вас неодмінно висадять "там". А їдучи на автобусі по Пролетарському бульвару, можна почути від водія: "Дама, підніміться, я ж можу Вам фігуру прихлопнути!"

Бачачи людину яка когось чи чогось чекає на вулиці, і поцікавившись у неї, кого або на що вона очікує, Ви можете почути: "Шановний, своєю погоди від моря я вже дочекався!" І навіть запитавши, як пройти на Дерибасівську, Ви неодмінно дізнаєтеся наскільки свіжа сьогодні риба на базарі, як тітка Софа знову помирилася з дядьком Фімою, що 950 грамів - це теж кілограм, і що маленький Йося знову зірвав всю білизну, що тітка Рая тільки випрала і повісила сушитися у дворі! В Одесі знають все, а якщо не знають, то здогадуються краще, ніж Ви знаєте! В Одесі не придумують смішні історії і розповіді, в Одесі так живуть.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн