клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Хворіти в офісі чи вдома?

12.02.2020

Грип та ГРВІ, у період їхнього розпалу, щодня вкладають у ліжка тисячі людей. Хоча, дієслово «вкладають» у прямому сенсі не завжди відповідає дійсності, адже дехто з тих, хто захворів, продовжує ходити на роботу, наражаючи при цьому на небезпеку своїх колег. Залишатися вдома, чи хворіти у офісі? Наразі це питання досить серйозне.

Отже, чому хворі люди продовжують ходити на роботу? Дехто вважає, що нічого страшного у цьому немає. Хтось думає, що хвороба за день-два сама пройде. Інші зізнаються, що не хочуть брати лікарняний, а декому просто немає чого робити вдома.

Між тим, пригадайте свої власні відчуття у той момент, коли хтось у офісі поруч чхає або кашляє. Виникає бажання терміново цю людину відправити до лікаря. У будь-якому разі і з усіх точок зору, і з точки зору корпоративної культури зокрема, набагато краще пересидіти період хвороби вдома. Колеги, які працюють поряд, мають різний імунітет. Ви чхнули, а людина звалилася на пару тижнів. Отже, через безпечність одної людини компанія може згодом недорахуватися декількох співробітників. Тож, чхнула людина п’ять разів – без розмов додому лікуватися.

Що ж робити, якщо таки захворів?

Отже, не зважаючи на те, чи сильна хвороба, чи ні, є температура або немає: хвора людина – джерело інфекції і має бути ізольованою. Якщо без роботи аж ніяк – можна працювати вдома. Так буде більш ефективно і колеги залишаться здоровими. Якщо ж хвороба важка – про роботу треба забути взагалі.

До того моменту, коли ви повністю не одужаєте, треба знаходитися вдома, адже інфекційні захворювання викликаються бактеріями та вірусами, а передаються повітряно-крапельним шляхом. Клінічне одужання настає, як правило, коли нормалізується температура, щезає нежить та біль у горлі. Кашель, до речі, може залишатися пару тижнів, або, навіть, місяць. Між тим, це вже залишкове явище і воно безпечне.

Отже, хворіти – це однозначно погано, хворіти у колективі – погано вдвічі. Зважайте на тих, хто поруч, лікуйтеся вчасно та ефективно і бувайте здорові!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн