клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Годі відпочивати, агов працювати!

09.01.2020

Свята, а з ними і відпочинок, здаються, безкінечними. Протягом 10-14 днів ми тільки й робимо, що ходимо до холодильника туди й назад і лежимо на дивані. Інколи можна піти погуляти, але краще все ж таки, залишитися вдома. Дехто настільки звик до відпочинку, що лише думка про необхідність вийти на роботу заганяє у депресію. Як закінчити канікули і увійти у робочий процес у гарному настрої? Є кілька правил.

Психологи кажуть про те, що у 80% співробітників будь-яких закладів після свят спостерігається загальне зниження мотивації та бажання працювати. Отже, зробіть свій перший день в офісі собі напівробочим і напіввихідним.

  • Йдучи на відпочинок, наведіть лад на робочому столі, у електронній пошті та у комп’ютері. Адже повертатися на охайне робоче місце набагато приємніше.
  • Вийшовши на роботу, складіть план дій, тобто, у перший робочий день розподіліть справи за їхньої важливістю та змістом.
  • Не демонструйте одразу бурну активність і не плануйте багато справ. Це нормально, коли на розкачування йдуть кілька днів.
  • Робіть собі приємності. Якщо у перший день не вдається включитися у роботу, не сумуйте, а відкладіть складні справи на потім, і займіться справами легкими. І якшо щось вдалося, купіть собі шоколадку. Так організм та мозок розумітимуть, що краще робити маленькі вдалі справи і отримувати приємні бонуси.
  • Спілкуйтеся з колегами, адже вони також вийшли з відпочинку, і їм непросто включитися у роботу. Повільно від неформального спілкування ви зможете перейти до обговорення роботи.

Для того, аби пережити стрес, намагайтеся:

  • Переробити усі хатні справи заздалегідь. Йдеться про прибирання, приготування їжі, тощо.
  • Пристосуйтеся на канікулах до режиму, заводьте, принаймні у останні дні відпочинку, будильник, аби простіше було повернутися до робочого ладу.
  • Придбайте нову сукню або костюм, у яких ви у перший день підете на роботу. Або сумку, або нові парфуми. До речі, це стосується і чоловіків. Це буде додатковою мотивацією включитися у робочий графік.

Намагайтеся думати позитивно, не накручуйте себе через те, що знов треба братися до справ і бачити обличчя директора. Позитивні думки допомагають не лише у роботі, а й у житті. Знайдіть для себе принаймні 5-7 плюсів того, чого саме ви ходите на роботу. І вже на третьому з них ви зрозумієте, що не все вже й так і погано, світ навколо прекрасний, а отже, можна і піти попрацювати… А там і до літніх канікул не довго.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн