клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Чому немає добрих вакансій?

21.12.2021

Пошук спеціалістів на московському ринку вакансій ведеться постійно. Проте багато кандидатів скаржаться, що робочих місць не вистачає, підходящих посад немає, і що на їхні запити роботодавці ніяк не реагують. Тим не менш, постійно відкриваються нові компанії, з'являються вакансії зі знанням польської, а отже, і кваліфіковані співробітники постійно потрібні. У чому проблема? Чому фахівці не можуть знайти потрібне місце у хорошій компанії?

Поиск работы

Проблема 1:

Претенденти переконані, що хорошу роботу можна знайти, тільки маючи зв'язки.

Рішення: зараз багато роботодавців усвідомлюють, що підбір співробітників серед своїх знайомих – не найкраща ідея, і що це часто виявляється дуже збитковим заходом. Якщо претендент – справді професіонал, то компанія зможе на ньому заробити. А значить, і місце на ринку праці з гідною заробітною платою для нього обов'язково знайдеться.

Проблема 2:

Багато претендентів вважають, що існує відбір за віком та статтю: на роботу охочіше беруть чоловіків та молодих привабливих дівчаток, а жінкам за сорок на ринку праці робити нічого.

Рішення: якщо ви – жінка, прагнете зайняти активну соціальну позицію та бути справді професіоналом у своїй справі. Часто необхідний вік вказується, тому що у компанії працюють лише молоді люди. Але якщо кандидат демонструє професійні знання, зацікавленість у проектах компанії, винахідливість – його можуть прийняти незалежно від віку.

Проблема 3:

Начальнику потрібен від мене тільки секс, а я подібні послуги надавати не збираюся!

Рішення: Стереотип, який міцно засів у головах багатьох. Насправді, розумний керівник набагато більше потребує досвіду роботи кандидата, освіти та добрих мозку.

Проблема 4:

На ринку праці безліч «неякісних» вакансій.

Рішення: слід навчитися відрізняти вакансії несумлінних роботодавців. Усвідомте відразу: велика зарплата при мінімумі вимог, будь-які вкладення на початок роботи – це обман.

Проблема 5:

Здобувачі не шукають роботу – вони просто переглядають вакансії та ведуть пасивну політику пошуку.

Рішення: Пам'ятайте, що пошук роботи теж є своєрідною роботою, яка вимагає докладання зусиль та часу. Починайте вести активну стратегію пошуку роботи, вивчайте кожного кандидата та пишіть індивідуальні запити. Дуже ефективно шукати роботу влітку: саме в цей час роботодавці ведуть активний пошук співробітників у Києві, т.к. їм слід закрити вакансії, а кандидатів мало.

Проблема 6:

Розсилка резюме не дає результатів.

Рішення: після надсилання резюме обов'язково надішліть запит про отримання листа роботодавцем та готовність розглянути вашу кандидатуру.

Проблема 7:

За підсумками співбесіди, потенційний роботодавець не повідомляє про своє рішення.

Рішення: дійсно, рекрутери з підбору персоналу передзвонюють не завжди. Також вони не завжди пояснюють, чому вам відмовили, чому ви не пройшли співбесіди. Правильніше в цьому випадку – передзвонити самостійно та дізнатися про результати.

Проблема 8:

Відмова під час співбесіди зробити тестове завдання.

Рішення: Серйозна організація завжди серйозно підходить до пошуку фахівців, тому вимагає не тільки резюме, повністю і правильно заповнених всіх пунктів анкети, але і виконання запропонованих тестових завдань, які дозволяють виявити його професійні навички.

Проблема 9:

Очікування високої зарплати, тому що "знайомому на такій роботі платять більше" або "мені потрібно утримувати сім'ю".

Рішення: Насамперед потрібно зосередитися на справі, а не на зарплаті. Якщо ви вирішили працювати в компанії, пам'ятайте, що ви заробляєте гроші не лише для себе, а й для організації. Якщо здобувач покаже під час співбесіди, що з його допомогою компанія зможе розвинутись і за результатами його роботи отримати прибуток, він може розраховувати на хороший оклад.

Проблема 10:

Високі вимоги за невідповідності посади.

Рішення: коли ви прийшли на співбесіди, об'єктивно оцініть свої здібності та можливості. Справа не тільки в тому, що ви «добре робите свою роботу» - справа в тому, чи зможете ви принести додатковий прибуток компанії.

Проблема 11:

Неготовність докладати зусиль, бажання брати, не віддаючи нічого натомість.

Рішення: слід пам'ятати, що високого становища, статусу та рівня заробітку можна досягти лише в тому випадку, якщо постійно вдосконалюватись у своїй справі. Не варто думати, що ви і так профі у своїй справі. Поговоріть з досвідченим професіоналом – і ви обов'язково знайдете нові сфери розвитку.

Враховуючи дані рекомендації, ви зможете швидко знайти підходящу вам вакансію.

0 комментариев

Украина онлайн