клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Обличчя, руки та волосся: краса й здоров’я взимку

06.11.2019

Зима – це серйозне випробовування для нашої шкіри. Від морозу, вітру та обмеженої кількості вітамінів страждає і обличчя, і волосся, і шкіра тіла. Ми вимушені з морозної та вітряної погоди заходити у приміщення з пересушеним повітрям, носити такі незручні шапки та рукавички, переходити на не зовсім здорове харчування – усе це негативно впливає на стан шкіри обличчя, рук та волосся. Їхній зовнішній вигляд після зими, якщо вчасно не проводити спеціальні процедури, відновлювати доведеться довго. Волосся висушується, починає електризуватися, шкіра обличчя під дією морозного повітря червоніє та лущиться, так само потерпають губи та шкіра рук.

Мелітопольські салони та студії краси пропонують клієнткам перелік послуг, які допоможуть зберегти красу. Косметологічні процедури з догляду та зимова косметика дещо відрізняються від літніх. Чим саме – розповідає косметолог студії «Naturelle» Оксана Вакулова.

«Дійсно, взимку шкіра стає більш схильною до сухості. А отже, наше спільне завдання, і косметологів, і клієнток, – підтримувати її стан відповідно до пори року. Отже, будь-яке зволоження ми переносимо на ніч, замість того, звертаємо особливу увагу на живлення шкіри із застосуванням різних олій. Я рекомендую додавати до раціону оливкову та кунжутну олії. Особливу увагу треба приділити вживанню вітамінів Є, А, С, Д».

За 30 хвилин до виходу з приміщення на вулицю Оксана Вакулова радить нанести на обличчя крем, але не зволожуючий, живильний. Усі зволожуючі засоби треба залишити або на ніч, або перенести їхнє використання на весну та літо. Це стосується і гелів під очі.

Особливим є догляд за губами. «Я раджу, - каже Оксана Вакулова, - прибрати усі гелі, блиски для губ, залишивши тільки бальзами. Бажано, аби вони містили олійні компоненти, а саме, олію ШИ або олію КАРІТЕ. Косметичні препарати для губ можуть містити гліцерин і бджолиний воск. Можна також користуватися гігієнічною помадою».

Догляд за тілом також обов’язковий у зимовий період. Він повинен містити нанесення на шкіру олій та лосьйонів, масажі та обгортання, усе, що може попередити її сухість.

Щодо косметологічних процедур, косметолог студії «Naturelle» Оксана Вакулова наголошує на тому, осінній період – це час пілінгів. Але через те, що вони можуть посилити сухість шкіри, у кожному випадку треба орієнтуватися на рекомендації косметологів. Під час морозів пілінги та інші процедури, що зашкоджують шкірі, майстер-косметолог робити не рекомендує, адже мороз може підсилити реакцію та спровокувати ще більшу сухість.

«Взимку можна робити розпарювання шкіри обличчя. Але обов’язково необхідно звертати увагу на час, після якого можна виходити на вулицю. Сучасні жінки не хочуть довго чекати у кабінеті косметолога. Насправді ж це необхідно для того, аби шкіра «отямилася» після процедур. І для того, аби не захворіти. Взимку іще одна процедура є популярною та корисною – це масаж обличчя. Також рекомендовані апаратні методики, що не містять гелів. Не використовується у морозні місяці парафінотерапія для обличчя, процедури, що прогрівають шкіру, аби не було різкого контрасту між температурами. А ось для рук парафінотерапію застосовувати можна. Але знов таки потрібно мати на увазі, що виходити на вулицю одразу не треба, потрібно або зачекати, або одягти теплі рукавички. Від зволожуючих кремів ми також відмовляємося».

Усі процедури з догляду за шкірою мають відповідати віку жінки. У молодих дівчат ліпідна мантія на шкірі краща, така шкіра спокійно переносить холоди та морози. У жінок більш старшого віку захисний шар менше і тонше, а отже, їм треба захищати свою шкіру від морозу та холодного вітру на вулиці великими комірами та капюшонами. У холодний період року може загостритися розація шкіри або захворювання судин шкіри обличчя.

Захист для волосся

Волосся взимку потерпає найбільше. Сухе повітря у квартирах та офісах сушить волосся, воно не блищить, електризується, січеться та ламається. Носіння капелюхів також шкодить і волоссю, і шкірі голови. В зимові місяці треба урізноманітнити раціон харчування йогуртом та нежирним м'ясом, яйцями, птицею, морепродуктами, морською капустою, насінням соняшника, горіхами, овочами та фруктами. Додатково корисними стануть вітаміни А, С, Є, Д. Також бажано пити багато води. Дуже часто проблеми сухості спричинені зневодненням.

Щодо засобів догляду за волоссям, то взимку потрібно більш уважно ставитися до вибору шампуню, маски та бальзаму, які б зволожували волосся, підтримували його стан. Експерти з краси з одного боку рекомендують носити шапку, капелюх або шарф задля того, аби захистити волосся від впливу низьких температур. З іншого – кажуть про те, що головні убори псують стан кінчиків волосся, які, щоб захистити, треба до миття змащувати олією. Якщо ж ситуація критична, доведеться стригти. Майстри-перукарі рекомендують на зимові місяці відмовитися від фену та прасок для волосся. Якщо ж уникнути цього неможливо, треба обов’язково користуватися термозахистом. А ще – робити масаж шкіри голови, який покращує кровообіг, волосяні цибулини починають отримувати краще живлення. Для цього необхідно якомога частіше розчісувати волосся, намагатися робити це у різні боки, використовуючи щітки з натуральною щетиною.

Отже, зважаючи на усе вищезазначене, зимовий догляд за шкірою обличчя, губами, руками та волоссям не такий вже й складний, головне – знати основні рекомендації косметологів. Якщо ж їх дотримуватися, ваша краса та здоров’я зберігатимуться у будь-яку пору року.

0 комментариев

Украина онлайн