клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Зелена красуня на кожен рік (як обрати штучну ялинку)

26.11.2019

У кожної з новорічних ялинок - штучної або зрубаної - є і свої прихильники, і свої переваги. Той, кому до душі хвойний запах вдома, щороку купує справжню ялинку на святкових базарах. Ті ж, хто «за» збереження природи та «за» ощадливість, віддає перевагу ялинці штучній. Перша, хоч і пахне, проте мало стоїть та згодом осипається, а штучна – стояти може до березня, потім з неї треба лише змити пил, скласти гілки у коробку і сховати до чергового Нового року. Як саме правильно обирати пластикову ялинку і на що звернути увагу?

За ялинку! За здоров’я!

Вирішивши купувати штучне дерево, пам’ятайте про те, що у будь-якому випадку ви купуєте пластик. Ялинки виготовляють:

  • з ПВХ-плівки: дерева бюджетні за ціною, привабливі ззовні, експлуатуються 10 років і більше;
  • з ПВХ-волосіння: нагадують натуральні, дорожчі за ялинки з ПВХ-плівки, мають термін служби до 15 років;
  • з пластика: це литі ялинки, вони найдорожчі, мають дуже реалістичний зовнішній вигляд, строк експлуатації більше 20 років.

Переконайтеся, що матеріал, з якого виготовлена ялинка, є стійким до займання. Це може бути зазначене у сертифікаті або, наприклад, на коробці.

Ялинка-трансформер

Переважна більшість штучних ялинок потребують збирання. При збиранні ялинки-«парасольки» на стовбур надягаються цілі яруси. Після того, як дерево розбирається, гілки на кожній її частині складаються як у парасольки, що робить його компактним для зберігання.

Є ялинки, гілки яких кріпляться до стовбура гачками. Їхня перевага у тому, що при зберіганні вони займають мало місця, гілки при цьому не деформуються.

Литі ялинки взагалі не розбираються (зніматися може тільки підставка, якщо вона йде в комплекті із деревом). Для компактності зберігання гілки піднімаються до верху і стягуються мотузкою біля стовбура.

Основа ялинки може бути пластиковою або металевою. Зважаючи на те, що різниця у ціні у них значна, а ось функціональність – ні, купуйте ялинку з пластиковою підставкою. Не завадить посмикати голки: якщо вони залишаються на своїх місцях або повертаються у своє положення після того, як ви їх потягнете, ялинка є якісною. Обсипатися голки, звичайно, не повинні. Так само не повинна ялинка і пахнути хвоєю або різкою хімією. Її запах має бути нейтральним.

Ялинка велика чи маленька?

Купуючи штучну новорічну ялинку, ви заздалегідь повинні знати де вона буде стояти, адже від цього залежатиме розмір дерева, яке треба обрати. Якщо місця у квартирі чи будинку замало, купуйте маленьке деревце, аби поставити його на стіл. Якщо ж маєте простір, прикрасою стане дерево від стелю, яке стоятиме або у центрі кімнати, або у куті. Зверніть увагу також на діаметр ялинки та її вагу.

Кольорова чи зелена?

Штучні ялинки зазвичай мають такі самі кольори, як натуральні: темно-зелений, світло-зелений та колір зеленки. Між тим, останніми роками українці експериментують, віддаючи перевагу білим, бежевим, червоним, помаранчевим і жовтим ялинкам. Популярні також сині, голубі і кольору металік, ялинки з пофарбованими білими кінчиками гілок (ефект сніжку). Сучасні штучні ялинки можуть мати сніговий покрив, шишки на гілочках, іграшки, вбудовану світлодіодну гірлянду. Штучні ялинки краще прикрасити легкими пластиковими іграшками. Від використання скляних - гілки можуть деформуватися, прогинаючись до низу.

Ялинка, гори!

Штучні ялинки бувають з вбудованим світлодіодним або волоконно-оптичним підсвічуванням. Такі дерева у 10 разів менше споживають електроенергію, можуть до 10 років безперервно працювати і дерево не загориться, тому що гірлянди не нагріваються.

Скільки коштує ялинка?

Ціна на штучну ялинку варіюються від 500 гривень за деревце висотою 1,2 – 1,5 метра і до безкінечності: чим вища ялинка, тим вона дорожча.  Вартість також залежить від розмірів дерева, матеріалу, типу збірки, країни виробника. Ялинку зроблять дорожчою предмети декору і додаткові аксесуари.

Отже, якщо ви таки наважилися на купівлю штучного новорічного дерева, зважте усі «за» та «проти» і виділіть один раз достатню суму коштів аби ваша покупка радувала вас багато років.

0 комментариев

Украина онлайн