клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Якісна термокружка завжди знадобиться

28.11.2019

Прогулянки на природі або заняття у спортзалі, тривала подорож чи відпочинок на пляжі – у будь-якому з цих місць нам не завадить напій, який допоможе і зігрітися, і втамувати спрагу, і освіжитися. Для того, щоб улюблений напій був завжди під рукою, потрібна термокружка. Як правильно її обрати і на що звернути увагу?

Кружка з термоефектом складається з пластикової або сталевої колби з подвійними підсиленими стінками та повітряним шаром між ними. Саме завдяки цьому кружка і зберігає температуру рідини.

Виробників подібних кружок багато. Особливо виділяють фірми Китаю, Німеччини та Іспанії. Кращими материалами для такого посуду вважаються нержавіюча сталь, кераміка, харчовий нейлон та пластик. Сталеві кружки надійні, але дорогі. Вироби з кераміки стильні та зручні у використанні, але крихкі, важкі та мають погану теплопровідність. Кружки з пластику – дешеві, з яскравим дизайном, легкі, але вони не довго тримають температуру, їхній корпус піддається псуванню, а матеріал – не надійний. Харчовий нейлон не просочується сторонніми запахами, не нагрівається, є легким та міцним.

Обрати гарну термокружку – це означає успішно вирішити два питання: збереження напою необхідної температури та герметичність кришки-поїлки.

Які ж бувають кришки-поїлки на кружці?

Кришку з системою, що відкидається та чіпляється за край чашки, можна відкрити одним пальцем. Перевага такої «застібки» у тому, що напій не зможе розлитися. Але, таку кружку досить небезпечно носити у сумці: якщо фіксатор чимось раптом підчепиться, рідина розіллється.

Кришка, що має поворотний механізм, більш надійна. Її можна відкрити, лише прокрутивши. Силіконовий ущільнювач захистить від протікання. Таку кружку можна без страху носити у сумці і класти на сидіння авто. Але, однією рукою з такою кришкою впоратися складно.

На кришку, що закривається спеціальною відсувною панеллю, покладатися небезпечно, так само небезпечно пити з ней на ходу. Найпрактичнішими вважаються поїлки з замком.

Популярний варіант термокружки – тамблер. Моду на нього ввела компанія Starbucks. Формою тамблер нагадує більше стакан, аніж кружку. Пластикові тамблери зберігають температуру напою до півтори години. Закриваються вони за допомогою фліп-кришки.

Гарячий-теплий-прохолодний!

Скільки часу термокружка тримає температуру напою? Це запитання, яке турбує усіх, хто зібрався її купити. Більшість моделей утримують температуру до 2-х годин. Цього достатньо, аби, наприклад, випити каву на прогулянці або у автівці дорогою на роботу. Практично усі термокружки мають об’єм до 500 мл. Саме стільки можна випити за 10-15 хвилин, а отже, напій не встигне охолонути. Між тим, сьогодні у магазинах можна зустріти термокружки об’ємом від 200 до 700 мл.

Дизайн термокружки – як частина вашого іміджу

Як і будь-яка персональна річ, термокружка з цікавим дизайном підкреслить вашу індивідуальність, смак та ставлення до життя.

Отже, будь-яка правильно обрана термокружка слугуватиме вам довго, даруючи миті насолоди від улюблених напоїв, які завжди будуть поруч.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн