клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Вигідний та надійний роумінг від Київстар

22.05.2023

Вирушаючи у подорож чи відрядження, варто заздалегідь попіклуватися про якісний мобільний зв’язок, щоб підтримувати контакти з близькими з будь-якого куточка світу. Опція роумінгу надає таку можливість всім користувачам Київстар, незалежно від типу підключення і чинного домашнього пакета послуг. Роумінг Kyivstar працює на всіх сучасних смартфонах, забезпечуючи можливість спілкування і доступу до інтернету.

Доступу до інтернету

Актуальні пакетні пропозиції

Скористатися роумінгом від Київстар можна в багатьох куточках світу. Для разових подорожей доцільно обрати пакет «Простий роумінг». Він передбачає єдину оплату послуг на місяць з можливістю поступового дозамовлення додаткових мегабайт або хвилин за допомогою коротких команд поповнення рахунку за кордоном.

Пропозиція «Комфортний роумінг» задовольнить мандрівників, які часто перебувають у дорозі. Пакет не має граничного строку та передбачає щомісячну оплату послуг. Детальні умови та чинні тарифи можна перевірити на офіційному сайті провайдера.

Актуальні пакетні пропозиції

Роумінг у Європі

Для відвідувачів європейських країн стане в пригоді вигідний пакет «Роумінг як вдома». Це бонусна пропозиція від партнерів вітчизняних операторів в країнах Європи, яка забезпечує стабільний зв'язок для українців без додаткової оплати послуг роумінгу. Основні параметри пакета:

  • Доступність у 27 країнах.
  • Збереження стандартного домашнього тарифу без змін.
  • Кількість хвилин розмов і текстових повідомлень в межах домашнього пакета.
  • Оптимальна кількість мегабайт інтернету на місяць.
  • Можливість підключення абонентам за передоплатою тарифних планів: LOVE UA На Максимум, LOVE UA Без меж, LOVE UA, LOVE, ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Максимум, ТВІЙ Оптимум, Безлім Відео, Спілкування без меж 2019 та Розваги без меж.
  • Можливість активації для абонентів за контрактом LOVE UA Контракт, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, ВАШ Безлім, Київстар 4G Extra 2018, Київстар 4G Extra, Smart +, Smart Max, Smart Business, Smart Business +, Smart Premium, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум +, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP, Київстар 4G Extra +, Київстар 4G Extra + 2018, Київстар 4G Ultra.

Безперечна перевага роумінгу від Kyivstar — автоматична активація під час перетину кордону. Про підключення режиму свідчитиме вітальне системне повідомлення з описом тарифів і наповнення чинного пакета послуг. За потреби обсяг хвилин чи інтернет-трафіку можна поповнити вже із-за кордону. Для цього варто скористатися онлайн-оплатою за допомогою банківської карти та застосунку інтернет-банкінгу у смартфоні, або послугою переказу коштів у застосунку провайдера, що діє без підключення до мережі.

0 комментариев

Украина онлайн