клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Усупереч глузду: книги про доленосні помилки великих людей

15.01.2020

Єдиною помилкою є не виправляти власні помилки. Ще Конфуцій виокремив важливість цієї категорії у житті людини, та що робити, коли обставини складаються проти тебе?

Книгарня «Є» підготувала добірку книг про героїв, від політичних рішень яких залежало не лише власне життя, а й доля людства.

Книги про владу та вплив годі перераховувати. Не можна не згадати класичний трактат Нікколо Мак'явеллі «Державець», де легко та з витонченою повагою до слова автор описує методи та прийоми захоплення влади та політичного життя держав, описує важливість впливу державця та шляхи, що призведуть до тріумфу діячів майбутнього. Видатний мислитель та політик епохи Відродження створив унікальний підручник, у якому всі твердження та висновки робив з власного, практичного досвіду, керуючись незмінністю людської природи, що у своїй сталості перевершила всі держави світу.

Політичні романи про гострі протистояння та могутні суперечки сил — це не завжди майстерні вигадки талановитих письменників, а цілком реальні історії таємних ворожнеч могутніх політичних імперій за участі людей, які можливо мешкають поряд з вами. Книга Девіда Е. Гоффмана «Шпигун на мільярд доларів» — це захоплююча нон-фікшн розповідь про боротьбу радянської та американської розвідки часів холодної війни, історія Адольфа Толкачева, що всупереч ідеологічній обробці вийшов на контакт з ЦРУ. Що змусило радянського інженера авіації та радіолокації пустити власне життя під потяг та передати секретні копії тогочасних таємних документів, які спецслужби Сполучених Штатів оцінили у 2 мільярди доларів?

Книги, які потрібно прочитати, щоб розібратись в політиці, можуть містити не лише застереження, а й подарувати енергію та мотивацію кожному, хто відкриє її сторінки.

Унікальна історія «Буремна хвиля. Добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги» Джона Маккейна — це путівник західною демократією та світовим порядком сьогодення, де поряд з історіями політичної кар'єри колишній сенатор США проводить читача крізь власні успіхи та державні поразки, спомини про дитинство та п'ятирічний полон у В'єтнамі. Легкий склад автора робить кожен розділ винятковим: від арабської весни 2010 до сьогодення українських реалій автор висвітлює жевріючі політичні події та дає професійні коментарі з першоджерел, що підносить її серед інших книг про владу та вплив.

Книги про політику, що очолюють топи продажів перестали бути дивиною, адже кількість біографічних матеріалів про успішних діячів вражає! Проте «Зникнення президента» — книжка унікальна, адже її авторами є колишній президент Сполучених Штатів Білл Клінтон та один з найулюбленіших детективників тисяч читачів Джеймз Паттерсон!

Поряд з динамічним сюжетом про таємниче зникнення взірця держави, на нас чекає фатальна загроза непередбачуваних вірусних атак та закручені змови, підступність яких звивиста як коридори Пентагону. Паніка, лють та доленосні рішення. Чи зможе одна людина, подібно Атланту, витримати буремні події, для вирішення яких залучать навіть українську зовнішню розвідку?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн