клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Критерії вибору дитячого автокрісла

19.03.2021

Безпека дитини понад усе. У Україні введено обов'язкове використання дитячого автокрісла (це внесено до правил дорожнього руху) та введена відповідальнсть за порушення правил перевезення дітей. Необхідність утримуючого пристрою стосується перевезення осіб, які не досягли 12 років. Але до сих пір не всі водії суворо дотримуються цього закону.

Критерії вибору

  • Перше, на що потрібно звернути увагу, це відповідність конструкції вазі і росту дитини.
  • Другий критерій - наявність сертифіката і відповідність стандартам. Будь-яке автокрісло дитяче повинно бути сертифікованеі, про це є інформація на спеціальній бирці. Зупинити вибір краще на сидінні з маркуванням ЕСЕ R 44/03. Даний код означає відповідність всім міжнародним стандартам. А також, що крісло успішно пройшло необхідне тестування.
  • Третє - вибір типу кріплень. Це можуть бути стандартні ремені, або модель кріплення ISOFIX. Изофикс - це спеціально розроблений вид жорстких кріплень. Дослідження довели, що ISOFIX надійніше утримує малюка, безпечніше при аваріях. Але годиться не для кожної моделі авто. Це питання доведеться з'ясувати заздалегідь. Також на ринку присутні модифікації з висувним наполегливою елементом, а також з якірними ременями. Малюків пристібають НЕ ремінцями, а безпосередньо кріпленнями сидіння. Максимальну фіксацію забезпечує п'ятиточкова модель. Також можлива установка столика безпеки.

Автокресло для ребенка

 

Головні особливості

  • Дитячі автокрісла можуть мати як пластикову, так і алюмінієву основу. Другий варіант каркаса більш дорогий, але забезпечує кращу безпеку і служить довше. Є також безкаркасні вироби. Але моделі з каркасом більш безпечні. Це опора для хребта, а також конструкція бере на себе основний удар при ДТП.
  • Анатомічна спинка - ще один важливий параметр, особливо при необхідності тривалих перевезень. Якісний підголовник і широкі бічні елементи вбережуть від небезпеки з усіх боків.
  • Автомобільні крісла забезпечують фіксацію малюка. Але дитина довго не може знаходиться без рух. Тому важливо звернути увагу на ергономічність посадки.

Необхідно усвідомити, що підбір і придбання спеціального сидіння для дитини не може бути обумовлений небажанням платити штраф, у разі зупинки співробітниками МВС або попадання на камеру. А тільки бажанням убезпечити малюка при виникненні небезпечної ситуації на дорозі. Не тільки аварія, але і різке гальмування може стати причиною травм.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн