клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Як позбутися врослого волосся?

03.01.2019
Позбавлення від врослого волосся

Чи знали ви, що 93% випадки вростання волосся пов'язані з неправильним домашнім доглядом?! Для вирішення цієї проблеми потрібно дбати про свою шкіру. Майстер студії шугарингу Caramel ("Карамель") наголошує на основних етапах боротьби з проблемою врослого волосся:

  • Щоденне очищення. Щоб Ваша шкіра якомога довше виглядала молодою та доглянутою, важливо здійснювати ретельне очищення та догляд за нею, бо продукти газообміну, піт і макіяж забивають пори та перешкоджають її активному диханню. Таким чином, виникають вугрі, прищі та інші запальні процеси. Тому необхідно звільняти шкіру від подібних скупчень бруду. Очищаючи шкіру, видаляємо пил, бруд і бактерії, які зібралися за день або утворилися за ніч в результаті обміну речовин. Щоденний прийом душу - найпростіший і найдоступніший спосіб. Ви можете робити це за допомогою гелю, "пінки", косметичного молочка (косметичні вершки, рідкі креми та ін.), лосьйону, головне - підібрати засіб під свій тип шкіри.
  • Пілінг або глибоке очищення. На цьому етапі використовується скраб, лосьйон або гель від врослого волосся.  Після поверхневого очищення шкіри проводять глибоке очищення 2 рази на тиждень, використовуючи механічний або хімічний пілінг. Важливо запам'ятати, що всі скраби потрібно наносити на вологу шкіру, вплив має бути делікатним, тільки на поверхні шкіри. Не слід використовувати абразиви, грубі мочалки, скрабувати кожен день. При використанні скрабів з маслами, їх потрібно підігріти в руках, щоб масла підтанули, і після цього наносити на шкіру. Масла, що входять до складу скрабів, зволожують та живлять шкіру. Скраб на делікатну зону бажано не наносити, а використовувати пілінги, лосьйони від врослого волосся, пінки або крему з АХА кислотами. Вони дбайливіше очищають шкіру та не пошкоджують верхній шар епідермісу.
  • Зволоження шкіри. Щодня потрібно зволожувати шкіру засобами, які не створюють плівку на поверхні шкіри.

Нагадую, що кожна клієнтка студії Caramel може отримати безкоштовну консультацію та поради з лікування врослого волосся.

Чекаємо вас за адресою: вул. Гоголя, 93 (ТЦ "Європа", 2 поверх)

Телефон: 097-066-90-96, 099-013-44-46

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн