клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Новорічна програма з кремових тортів в малайзійській техніці

09.11.2018
мастер класс кремовые торты в малазийской технике

Кондитерська мода не стоїть на місці! Торти в малайзійському стилі вже не один рік на піку популярності. Кількість їх шанувальників збільшується. Складно повірити, що всі ці красиві квіти виконані з крему!

кремовые торты от Ирины Мухиной

У роботі з ними є свої секрети, які Ви для себе розкроїте на курсі. Більшість кондитерів надихаються на створення подібних тортиків. Якщо ви давно хотіли освоїти малазійську техніку створення тортів, то цей курс для вас. Його особливість - увага до постановки руки. Індивідуальний підхід до кожного учня.

Рисунок по торту

Новий напрямок 2018 року - малюнок по торту. Художником бути необов'язково, просто необхідно засвоїти деякі тонкощі цього напрямку. Саме в новорічній програмі по кремовим тортам в малайзійської техніці ми вас всього цього навчимо.
22-23 грудня 2018 р. кондитерська студія Ірини Мухіної Cup & Cake відчинить свої двері. Поспішайте напередодні Нового року засвоїти декілька технік з декорування тортів.
Хочемо відкрити лаштунки даного майстер-класу:

  • 1 день занять: Збиваємо крем для вирівнювання тортика -муляжа, ставимо руку (цілий день крутимо квіти)! Вкінці дня викладка квітів на наш підготовлений тортик.
  • 2 день занять: Починаємо зі збивання крему для торта-муляжу під малюнок. Обов'язково будемо крутити новорічні квіти (пуансеттію шишки, піоновидну троянду). Після чого приступимо до новорічного малюнку по торту! Увечері викладаємо наші квіточки, завершуємо нашу композицію і прикрашаємо 4 капкейки в новорічній тематиці. Ще такий момент, на початку 2 дня зберемо з вами живий тортик, ви побачите як правильно підготувати торт під малайзійські квіти.

Новогодняя программа по кремовым тортам в малайзийской технике

Вкінці видача сертифікатів, фотосесія і, звичайно, чаювання з нашим тортиком. Відмінне новорічний настрій гарантуємо!
Ви новачок? Не хвилюйтеся! Майстер допоможе і на особистому прикладі покаже, як приготувати крем, оформити торт-муляж і зануритися разом з вами в світ квітів в малайзійської техніці.
Ви професіонал? Тоді ви обов'язково поповните свій багаж цікавими знаннями!

Телефон для довідок:  098-597-34-14, 099-157-46-44

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн