клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Ідеї подарунків для дівчини 20-25 років

08.06.2018

Що можна подарувати молодій дівчині? Здавалося б, ідеального і універсального рішення тут бути не може: треба знати характер дами, її смаки та уподобання. І все ж є деякі варіанти, які дозволяють без особливих клопоту зробити шалено приємний подарунок будь-якій дівчині.

podarochnyi-sertifikat-melitopol

Відштовхуватися ми будемо від рис, які властиві в будь-якому випадку молодим дівчатам — прагнення до романтики і догляду за своєю зовнішністю. Ким би не припадала Вам дівчина — дамою серця (особливо цей варіант актуальний, якщо ви знайомі недавно) або нерозлучною подругою, а, може, новою колегою по роботі, зробити для неї актуальний подарунок не так вже  і складно.

Мабуть, пора вже перестати зберігати інтригу і перейти до суті. Emozzi.ua пропонує подарувати дівчині майже класичний варіант завжди актуального подарунка — а саме, гроші. Але не просто гроші, інакше це було б вульгарною банальністю, яку багато молоді і красиві дівчата можуть навіть розцінити, як нахабство і безцеремонність.

Сьогодні багато салонів краси, магазини парфумерії і косметики, магазини сумок, взуття та одягу пропонують такий варіант, як подарункові сертифікати. Цей вид подарунка хороший тим, що сертифікати виглядають гарно і святково, і будуть прекрасно виглядати навіть під новорічною ялинкою (для створення святкового антуражу і дотримання традицій). З іншого боку, подарунковий сертифікат в якомусь сенсі економічний. Багато магазинів, оголошуючи про вихід сертифікатів, «додають» до суми подарунка до 50% «призначених» на сертифікат реальних грошей. Пошукавши ретельно по акціях магазинів в Інтернеті, можна підібрати вигідний варіант.

Подарочный сертификат от MixVisageStudioКраще всього, звичайно, якщо подарунковий сертифікат буде самого широкого спектру дії — щоб можна було обрати між процедурою в салоні, придбанням косметики або масажем. А можна самостійно вибрати, наприклад, релаксуючу процедуру в SPA салоні або іншу гарну процедуру.

Якщо дівчина любить відвідувати кінотеатр, хорошим подарунком буде клубна картка якого-небудь модного неподалік кінотеатру з її будинком. Така карта дає право на 50% знижку на відвідування фільмів в певні дні і можливість відвідування закритих клубних кіносеансів.

Також можна поцікавитися, чи є поблизу від роботи дівчини кафе або міні-ресторани з смачними обідами і продають вони подарункові сертифікати на обслуговування. Подарувати дівчині місяць безкоштовних «перекусів» ролами або 30 чашок капучіно теж вельми оригінально.

На дворі XXI століття, і було б дивно не користуватися передовими досягненнями цього тисячоліття. Подарункові сертифікати різних видів — як раз такий випадок.

0 комментариев

Украина онлайн